ריהוט גן פלוס

זולה ריהוט גן - איך ליצור פינת ישיבה זולה בגינה שלנו?

הגינה הפכה להיות חלק משמעותי בבית שלנו ואלו מאיתנו שהתברכו בבית פרטי או דירת קרקע יכולים להפוך את הגינה למקום נפלא, נעים ומרגיע שבו אפשר לבלות עם חברים וליהנות משבירת השרב והאוויר הצח של הערב. אותו עיקרון של גינה יכול לבוא לידי ביטוי גם במרפסת שהיא רחבת ידיים מספיק ורבים בוחרים לרכוש ריהוט גן לחצר, גינה או מרפסת שלהם בכדי לשדרג אותה ולהפוך אותה למקום נעים יותר. קיימים טרנדים שונים ומגוונים בעיצוב גינות ואחד הם הוא יצירת זולה ריהוט גן.

מה היא זולה?

זולה זה אזור שמיועד למנוחה ולמפגש חברים ברוח צעירה. אם פעם הזולה התאפיינה בפריטים שנאספו מהרחוב – ספות ישנות, לכלוך בכל עבר, מאפרות מלאות סיגריות – הרי שהיום הזולה לא חייבת להיות כה מוזנחת בכדי לשמור על הרוח הצעירה שלה. אם אנחנו גרים בדירת שותפים, לדוגמה, או חולקים בית עם חבר נראה מאוד מתאים ליצור זולה בגינה וזה לא צריך לעלות לנו הרבה מאוד כסף, כשמה כן היא – הזולה היא זולה! בזולה נוכל למצוא ספות, פופים, מזרונים, כריות וכורסאות – כל הנדרש בכדי להתבטל וליהנות מהחברה שסביבך.

מה מאפיין זולה ריהוט גן?

לא כל ריהוט גן שנמצא בחנות יתאים ליצירת אווירה של זולה. זולה היא פשוטה במראה שלה ומשדרת רוח צעירה. הזולה החלה את דרכה כמקום מפגש אלטרנטיבי לצעירים שרוצים להסתלבט זה בחברתו של זה וההקבלה של זולה זו לגינת הבית יצרה אפיון מעניין. נוכל לאפיין ריהוט גן זולה על פי הנקודות הבאות:

איך ניצור זולה בגינה שלנו?

כמובן שכל הנאמר לעיל אינו חקוק באבן. אין כלל אחד לאפיון זולה ואלו מתפתחות כל הזמן וכל אחד מתאים ובונה את הזולה שמאפיינת אותו. צעירים רבים בימינו אוהבים את התחכום דווקא שיש בריהוט מודרני או את החום שמרגישים בהנחת ריהוט כפרי ויבחרו ריהוט גן בסגנונות אלו יותר מאשר ריהוט גן המאפיין זולה רגילה. יצירת זולה בגינה שלנו צריכה להיות בהתחשב בתקציב שאנו מקדישים לפרויקט, האווירה שאנחנו רוצים ליצור ואורך החיים של הרהיטים – כמה זמן אנו חושבים שנשאר בדירה והאם ניקח את ריהוט הגן איתנו? ככל שחומרי הגלם של ריהוט הגן איכותיים יותר הם יהיו עמידים לאורך שנים רבות ויעלו יותר.
נוכל ליצור פינת ישיבה זולה בגינה שלנו על ידי הנחת פופים, כורסאות, ספות, מזרונים, כריות, שולחן קפה קטן, ערסלים, ספסלי עץ. למתוחכמים ויוקרתיים יותר שבזולות נוכל להוסיף מיטות שיזוף, מזרונים מתנפחים לבריכה ומקומות ישיבה לצידה.

מלאו פרטים להצעה: